13.10.2018
18:00

Miejsce
Rocker Club

Wstęp
25/35zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Exlibris & Votum

Exlibris & Votum
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Exlibris i Votum zapraszają na wspólną trasę koncertową w październiku 2018!

Bilety w cenie 25 pln dostępne są online już teraz: https://www.exlibrisband.com/site/shop/tickets-poland-tour-2018/

Exlibris to polsko-fiński zespół założony w 2003 r. w Warszawie, łączący w swojej muzyce klasyczne metalowe riffy z niebanalnymi formami i symfonicznym rozmachem. 
Pod koniec czerwca ukazał się ich nowy album "Innertia", przez wielu krytyków nazwany poważnym kandydatem do tytułu płyty roku w swoim gatunku. "Innertia" jest pierwszym albumem Exlibris nagranym w nowym składzie - z Grzegorzem Olejnikiem na stanowisku perkusisty i fińskim wokalistą Riku Turunenem za mikrofonem - i stanowi odważny krok w nowe muzyczne rejony, będąc czymś więcej, niż tylko płytą heavy metalową.
W październiku Exlibris powraca na polskie sceny z nowym koncertowym setem udowadniającym, że nowy materiał stworzony jest do grania na żywo!

https://www.exlibrisband.com/
https://www.facebook.com/exlibrisband/
https://www.youtube.com/user/ExlibrisTV

Votum 

Progmetalowcy z Warszawy mają na koncie już 4 albumy //Time must have a stop, Metafiction, Harvest Moon, Ktonik// oraz liczne trasy i festiwale w całej Europie! 

Muzyka Votum łączy w sobie oniryczne, subtelne granie emocjami z mroczną i nostalgiczną atmosferą. Dynamicznie równoważy ciężkie metalowe riffy ze współczesną elektroniką, tworząc bardzo ciekawą, nietypową mieszankę.

Na tej trasie zespół podzieli się z Wami materiałem zarówno z świetnie przyjętego :ktonik: jak i nadchodzących wydawnictw!

https://www.facebook.com/Votumpage/
http://www.votumband.pl/
https://www.youtube.com/user/votumband

Rocker Club

Rocker Club

ul. Partyzantów 2, Szczecin

91 488 55 00
rocker@rockerclub.pl
www.rockerclub.pl