29.10.2018
19:00

Miejsce
13muz

Wstęp
25/35zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Szczecińskie Wierszogranie: A gdyby tak

Szczecińskie Wierszogranie: A gdyby tak
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Szczecińskie Wierszogranie: Koncert zespołu „A gdyby tak”.

Koncert w ramach cyklu Szczecińskie Wierszogranie, który od lat przygotowuje Stowarzyszenie SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna

Skład:
Zbigniew Stefański (Bez Jacka- gitara, śpiew) 
Anna Dębicka (Do góry Dnem - skrzypce, śpiew)
Wojciech Michalski (gitara, śpiew) 
Wojciech Maziakowski (Do Góry Dnem - gitara basowa)

O zespole:
Jean de La Bruyére powiedział onegdaj, że „nauka uspokaja, sztuka jest, by denerwować”. Oni zebrali się we czterech, żeby stanąć w szranki ze słuchaczy nastrojami. 
Zbyszek Stefański, Anna Dębicka, Wojciech Michalski oraz Wojciech Maziakowski to artyści, którzy wciągają publiczność w świat widziany ich oczami, odkrywają bezwstydnie swoje pokłady wrażliwości wywołując u słuchacza wewnętrzną polemikę skrajnych emocji. 
Zespół gra repertuar autorski do przepięknych tekstów Agaty Szmigrodzkiej, Wiesławy Kwinto-Koczan (Wuki), Zbyszka Stefańskiego czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, oraz muzyki Zbyszka Stefańskiego i Wojciecha Michalskiego. 
Zespól gościł już na takich festiwalach turystycznych jak Giełda Piosenki w Szklarskiej Porębie, Bazuna, Kropka Danielka i inne…

Bilety 25 zł w przedsprzedaży dostępne online na www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście "I" oraz CIT - Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej) oraz w dniu koncertu w DK „13 Muz” w cenie 35 zł.

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu