21.10.2018
15:30

Miejsce
13muz

Wstęp
40zł

Kategoria
Warsztaty dla dzieci

Pełna kultura

Bez linijki

Bez linijki
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Bez linijki” - warsztaty plastyczne Anny Szyksznian

Od października co tydzień w każdą niedzielę zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzicami na warsztaty plastyczne. Razem z dziećmi będziemy mieli okazję przenieść się w magiczny świat, który bywa tak odległy od codzienności dorosłych. 
Na warsztatach odtworzymy ciekawe historie i znane opowieści, zinterpretujemy je na nowo, a następnie opowiemy je za pomocą różnorodnych działań plastycznych. Kto wie, być może stworzymy nasze własne historie?
Będziemy działać na dużym formacie. Wszystkie prace będą stanowiły jedną wielką opowieść. Zaangażujemy głowę i ciało! W ruch pójdą pędzle, farby, pastele, kredki i pisaki. Pobudzimy kreatywność, podniesiemy nasze umiejętności manualne, a przede wszystkim spędzimy miło i ciekawie czas. Dzięki pracy w grupie dzieci mają okazję nauczyć się współpracy oraz pomagania sobie nawzajem. Zapraszamy również rodziców i opiekunów do uczestnictwa w zajęciach. 
Zajęcia składają się z dwóch etapów - najpierw popracujemy trochę głową, a dopiero później przystąpimy do działań plastycznych. Na każdym spotkaniu pracujemy nad innym tematem. 

Zajęcia prowadzi Anna Szyksznian - graficzka i ilustratorka z wykształcenia, doświadczenia oraz pasji. Urodzona w Szczecinie. Ukończyła Akademię Sztuki oraz Liceum Plastyczne w rodzimym mieście. Na co dzień prowadzi kurs rysunku Bez Linijki i Studio SHAPY Design, gdzie zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem ilustracji w technikach tradycyjnych, cyfrowych i mieszanych - także ilustracją skierowaną do najmłodszych. 
Kiedy: Każda niedziela w godz. 15:30-17:30 
Pojedyncze zajęcia: 40 zł pojedyncze / 140 zł za karnet 4 wejść 
Opiekun: 10 zł 
Czas: 120 min 
Limit dzieci: 10 
Wiek: 6-12 
Wszystkie materiały plastyczne zapewniamy na miejscu.   
Proponujemy ubrać dzieci w odzież, która może ulec zabrudzeniu. 

Na warsztaty należy się wcześniej zapisać: 
Telefon: 511 796 969 lub e-mail: bezlinijki@gmail.com

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu