12.10.2018
21:00

Miejsce
Melanż

Wstęp
wolny

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Szczecińska Liga Wolnostylowa vol.5

Szczecińska Liga Wolnostylowa vol.5
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

"Szczecińska Liga Wolnostylowa vol.5" 

Na jeden sezon Szczecińskiej Ligi Wolnostylowej składa się 6 spotkań (ustawek). Podczas każdej z ustawek jest organizowana bitwa freestyle, w której każda chętna chętna osoba może wyjść na scenę i sprawdzić swoje umiejętności we freestylu. Najbliższa ustawka będzie piątką z tego cyklu.

Czym jest  Freestyle? Jest to słowna improwizacji,  w której startujący zawodnik będzie musiał wykorzystać wylosowane tematy jak i błyskotliwe skojarzenia by za pomocą rymów wygrać rywalizację ze wszystkimi i zostać mistrzem. Można to porównać do stand-upu w formie rymowanej (gatunek muzyki – rap). Podczas każdej z imprez są przyznawane punkty za określone miejsca. Przez cały sezon punkty się sumują by na koniec wyłonić osiem osób, które zawalczą ze sobą w wielkim finale. 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/677246525984810/

W ramach patronatu możemy Państwu zaoferować informację na wydarzeniu + fanpage'u, podpięcie patrona na wydarzenie, wyczytanie patrona podczas imprezy oraz roll-up w dniu eventu. Bylibyśmy bardzo wdzięczni gdyby dołożyliby Państwo cegiełkę do organizacji naszego wydarzenia.

link do fotorelacji z poprzednich edycji imprezy: 

http://bit.ly/fotorelacjaslw
https://bit.ly/slw4fotki                                     

Melanż

Melanż

ul.ks. Bogusława X 9 70-440 Szczecin

505 198 649

https://www.facebook.com/melanzdeptak/