10.11.2018
22:00

Miejsce
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Wstęp
płatny

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

We Bring You Back The Sound: GLXY & Visionobi

We Bring You Back The Sound: GLXY & Visionobi
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

We Bring You Back The Sound @RR 22 with GLXY & Visionobi

Wyczuliśmy ostatnio, że bardzo wam brakuje liquidów i rollerów. Narodzie. Sluchamy

GLXY [ Shogun Audio | UK ]
Duo, ktòre wypłynęło koło 2015 wzięło szturmem scenę dnb i w ekspresowym tempie podpisało kontrakt z jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w którym główną gwiazdą jest Friction’a czyli Shogun Audio. Chłopaki tworzą niepowtarzalny balans cięższych i miłych dla ucha brzmień a solidny warsztat sprawia, że ich materiał jest zawsze przyjemny dla ucha. Podobnie jest w kwestii DJowania gdzie równoważą swoje wzajemne inspiracje sięgając raz po deep, raz po nowy garage.

Mają za sobą już album na Shogun Audio. Releasy na Dispatch'u, Hospital. Wszechstronność pozwoliła im postawić noge na eventach ze spectrum muzyki, zawsze porywając tłum mixem.

Po cichu szykują się do kolejnego albumu, mają USB pełne dubow z przeróżnych wytwórni o których się wam nie śniło (a czasami dosłownie gorące z garażu Unglued). 

Visionobi [ Metalheadz | UK ]
Chociaż w naszym kraju jabłoni pokutuje obraz MC który chce tylko więcej ognia, w naszym mniemaniu liryczna strona dnb jest równie ważna. Zawsze była.

Równolegle do naszej rzeczywistości z pokolenia ludzi, którzy wyrośli z jednej strony na Ed Rush’u a z drugiej na Jehst’cie pojawiło się nowa definicja MC.

Visionobi przez lata budował scenę studencką w Southampton, gdzie szlifował swój kraft o stworzył swoją liryczną i promotorską markę. Po powrocie do Londynu… co by tu dużo mówić: gigi z Wilkisonem, Goldiem, Andy C, DLR’em, designated MC na Dispatch'u, Metalheadz, Sine, Critical, Shogun, Spearhead, Symmetry, UKF, Drum&BassArena, Exit, Soul:ution, CIA, FabricLive, Soul:vent, Hospital.

Mało?
Jedna z niewielu osób na świecie która piła z rider’a Goldiego :)

Mało?
Człek który rzuca w ludzi 64 wersami w których nie usłyszysz nic o bling bling bang bang. Przy szescio-godzinnych maratonach mc nie usłyszysz dwa razy tych samych wersów, a nawet powtarzalność hooków jest znikoma.

Fresk [ Bassdrive | Wroclaw ]
Ostatnie dwa lata pozwoliły mu na dobre wpisać się we Wrocławską scenę klubowa. Porusza się głównie w klimatach obejmujących prawie całe spektrum muzyki Drum’n’Bass. Specjalizuje się w jej bardziej melodyjnych odmianach takich jak Liquid czy Soulful. jednocześnie wciąż szuka nowych rozwiązań i inspiracji muzycznych. Do swoich setów przemyca także utwory z innych gatunków i płynnie łączy je, pozostawiając mix spójny. Jego mashupy, możemy uświadczyć w audycji którą od półtorej roku oficjalnie realizuje dla Vibration Sessions/BassDrive.com, na najbardziej rozpoznawalnej internetowej platformie na świecie odnoszącej się do tej stylistyki muzycznej. W młodosci zainspirowany przez LTJ BUKEM, który zainicjował u niego potrzebę odkrywania coraz to nowych kompozycji dźwiękowych oraz miłość i oddanie do muzyki.

Oraz rezydenci czyli:
NullPtr | Bobson | Patocka | SpecOne

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury

ul. Kolumba 4, Szczecin

604 194 494