21.10.2018
11:00

Miejsce
Multikino

Wstęp
29/35zł

Kategoria
Dla dzieci

Pełna kultura

Przygody rybki MiniMini

Przygody rybki MiniMini
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Innowacyjny projekt „KINOMAGICA” już w szczecińskim Multikinie - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z rybką MiniMini!

Stacja MiniMini+ oraz sieć kin Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. W niedzielę, 21 października o 11:00 w Multikinie Szczecin odbędzie się pierwszy pokaz tego wyjątkowego, interaktywnego show. 

Biorąc udział w pokazach z serii „KinoMagica”, mali widzowie wspólnie z Rybką MiniMini przeżyją niezwykłe przygody i zdecydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko zobaczą Rybkę na dużym ekranie, ale także będą mogły wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Dzięki unikalnej technologii Anivatar™ Rybka MiniMini jest animowana i dubbingowana na żywo, dlatego naprawdę słyszy publiczność, prowadzi autentyczne rozmowy z widzami i może reagować na wszystko, co się dzieje na widowni. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie.

Twórcy przygotowali trzy przedstawienia: „Rybka MiniMini i tajemnicza mapa” (emisja w Szczecinie: niedziela, 21 października), „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci” (emisja: niedziela, 18 listopada) oraz „Urodziny Rybki MiniMini” (emisja: niedziela, 16 grudnia). Dzięki pokazom dzieci w niespotykany dotychczas sposób będą mogły poznać tajniki podwodnego świata oraz dowiedzieć się, jak dbać o środowisko naturalne. 

W październiku w Multikinach zaprezentowany zostanie pokaz pod tytułem „Rybka MiniMini i tajemnicza mapa”. Rybka znajdzie magiczną, lecz niestety niekompletną mapę. Widzowie zostaną wciągnięci do wspólnej zabawy: będą mogli podjąć wyzwanie i odnaleźć brakujące części, pomagając głównej bohaterce dotrzeć do celu. W ramach przedstawienia dzieci będą poznawać podwodnych mieszkańców zgadując „czyj to cień”, zagrają w „pamiętaczka” (rodzaj gry „memory”) oraz będą mogły wykazać się spostrzegawczością w zabawie „znajdź różnice”.
Emisja: niedziela, 21 października

Podczas listopadowego spektaklu „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci” widzowie przeprowadzą wywiad z Rybką MiniMini – pierwszą rybką, która nauczyła się mówić. Dzięki edukacyjnemu komputerowi Edkowi, koledze Rybki, widzowie poznają różnice między światem podwodnym a tym na lądzie. Wspólnie będą bawić się w rozpoznawanie dźwięków, porozmawiają o planktonie oraz... poznają zastosowanie decybelometru. 
Emisja: niedziela, 18 listopada

W grudniu dzieci wspólnie z Rybką MiniMini będą obchodziły „Urodziny Rybki MiniMini” . Podczas pokazu poznają tradycje urodzinowe oraz zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Widzowie będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych. 
Emisja: niedziela, 16 grudnia 

Show wyświetlane będzie w Multikinie Szczecin. 

Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc, uczy. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazu jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+. 

Bilety na show można kupić w kasach Multikina lub na stronie internetowej https://multikino.pl/wydarzenia/dzieci/kinomagica-przygody-rybki-minimini.

Ceny biletów:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 29 zł
Bilet z kartą Rodzina do Kina (dorośli i dzieci): 29 zł

Przygody rybki MiniMini
Multikino

Multikino

Al. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin

91 831 24 10
szczecin@multikino.pl
https://multikino.pl/pl