15.02.2019
18:30

Miejsce
Piwnica Kany

Wstęp
33/40zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Karolina Czarnecka - Solarium 2.0

Karolina Czarnecka - Solarium 2.0
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Karolina Czarnecka w końcu w Szczecinie! Koncert będzie promować nowy album "Solarium 2.0".

Bilety są dostępne na platformach Ticketos oraz bilety.fm, a także w punkcie stacjonarnym bilety.fm.

Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. W kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlem „Anaruk” – będący swoistą  kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

ZMIANA DATY
Koncert Karoliny Czarneckiej zaplanowany na 13.12. zostaje przeniesiony na 15.02.2019 r. Nałożyło się na to kilka problemów logistycznych, ale wierzymy że nowa data (tym razem piątek!) będzie Wam pasować jeszcze bardziej.

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy, bilety zachowują ważność. Jeżeli nowy termin komuś nie odpowiada, może zwrócić bilet w punkcie w miejscu zakupu (kontakt z Ticketos & bilety.fm). 

Piwnica Kany

Piwnica Kany

pl. św. Piotra i Pawła 4/5, 70-521 Szczecin

91 433 03 88
info@kana.art.pl
http://www.kana.art.pl