09.11.2018
21:00

Miejsce
Free Blues Club

Wstęp
15/20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Osiemnastka STONEROSES!

Osiemnastka STONEROSES!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Osiemnastka STONEROSES!
Wstęp: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu

STONEROSES kończy osiemnaście lat! Wiek zobowiązuje! Czas na spojrzenie w kierunku dojrzałości, dlatego zapraszamy na dojrzały koncert w pełni pełnoletniego zespołu. Z tej okazji zespół przygotował dla Was kilka nowych - dojrzałych - AKUSTYCZNYCH aranżacji! Oprócz klasycznego brzmienia hard rockowych numerów, zaprezentują także rockowe klasyki w wersjach unplugged. Brzmi ciekawie?

Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko. Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych, niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira.

W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych. Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych.

Nie może Was zabraknąć!

Skład zespołu:
Michał Pertkiewicz - wokal
Paweł Urbaniak - gitara
Jarek "Jery" Igielski - bas
Grzegorz Ziółkowski - klawisze
Sławek Buksik - perkusja

Free Blues Club

Free Blues Club

Powstańców Wielkopolskich 20, 70-110 Szczecin

91 485 31 61, 510 060 210
biuro@freebluesclub.pl
http://www.freebluesclub.pl