09.12.2018
19:00

Miejsce
Elefunk Club

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Castet, You Better Run!, Defibrylacja

Castet, You Better Run!, Defibrylacja
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Castet/ You Better Run!/ Defibrylacja

Zapraszamy na koncert GWIAZD sceny punkowej:
- Castet - hardcore thrash Punk 80's Old School Style ze Śląska;
- You Better Run! - hard core punk ze Śląska;
- Defibrylacja - pank z Bytowa.

CASTET​ to założony w 2003 roku przez weteranów śląskiego punka, niby z nudów i dla hecy projekt, który stał się rewelacją sceny hardcore punk. Ich muzyka to oldschoolowy, klasyczny hardcore w który świetnie wpisują się zakorzenione w realiach życia punk rockowego załoganta, pełne celnych spostrzeżeń i rozbrajającego poczucia humoru teksty. Castet oprócz licznych koncertów na terenie całego kraju odwiedził Austrię, Niemcy, Holandię i Czechy. Ich muzyczny dorobek to cztery pełnowymiarowe albumy wydane przez Pasażer zine and records oraz wiele singli i składanek. Ostatnio nagrania zespołu pojawiły się na płytach z coverami Dezertera i Republiki, a jeszcze w tym roku Castet wchodzi do studia by nagrać kolejną pełnometrażową płytę. Zespół prowadzi własny utrzymany w konwencji D.I.Y label Kwadraciok Records który produkuje muzykę i merch Castetu oraz zaprzyjaźnionych kapel.

You Better Run - Załoga ze Śląska, w składzie której znajdują się gwiazdy takich zespołów jak WPZ, Pavlache, Han Solo, Trash. Szybko i do przodu bez zbędnego pierdolenia. Silesia Attack Stomp!

DEFIBRYLACJA Pank z Bytowa, który powstał z chęci grania i dzielenia się spostrzeżeniami w tematach socjologiczno-kulturowych społeczeństwa. Niektórzy członkowie zespołu w przeszłości,otarli się już o tego typu rodzaj przekazu ale najwidoczniej było im mało.

Na koncercie dostępne będzie benefitowe jedzenie wegańskie, napoje (diy mate, piwka) oraz dystrybucja nagrań, odzieży.

Castet, You Better Run!, Defibrylacja
Elefunk Club

Elefunk Club

pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

788 788 786
info@elefunk.pl
www.elefunk.pl