09.03.2019
11:00

Miejsce
13muz

Wstęp
10zł

Kategoria
Warsztaty dla dzieci

Pełna kultura

Arcydzielne warsztaty

Arcydzielne warsztaty
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

ARCYDZIELNE Warsztaty Dzieci lubią Jazz? 

g.9:00 (grupa 3 l.) 
g.10:00 (grupa 4-5 l.)
g.11:00 (grupa 5-6 l.) 

Twórcze warsztaty podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (3-6 lat) i ich opiekunów. 
Tym razem sprawdzimy, czy jazz jest tylko dla dorosłych i postaramy się odpowiedzieć na pytania: czy muzyka jest dziełem sztuki?, czy dzieci lubią jazz? Pomoże nam w tym inspektor Jass - Tomasz Licak, który na żywo zagra arcydzieła swojego gatunku. Warsztaty będą świetną okazją, aby podczas zabawy dzieci nabyły nowe umiejętności - słuchania, koncentracji, tańca w rytm muzyki granej na żywo a może nawet zagrają z artystami. Warsztaty pozwolą na poszerzenie „małych horyzontów” poprzez obcowania z muzyką tylko pozornie przeznaczoną dla „dorosłych uszu” i taką która zazwyczaj nie jest grana na popularnych kanałach dla dzieci. 
Gośćmi warsztatów będą: Tomasz Licak. Bartosz Świątek

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka - od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych. 

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min. 
Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł www.bilety.fm 

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu