17.01.2019
19:00

Miejsce
Klub Hormon

Wstęp
25/35zł

Kategoria
Stand-up

Klubowe granie

Olka Szczęśniak & Tomek Kołecki

Olka Szczęśniak & Tomek Kołecki
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Stand-up w Hormonie | Olka Szczęśniak & Tomek Kołecki

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

Wystąpią:

Olka Szczęśniak - Wystąpi ze swoim nowym programem ''Zespół HAJSpergera". 
Zanim powiesz "Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie!" Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest :)To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Trochę o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat :)
Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie i YT.

Tomek Kołecki - jest jednym z najlepszych komików młodego pokolenia w Polsce. Urodzony w '97, na scenie stand-upowej od 2013 roku.

Tomek ze swoimi występami zjechał już całą Polsce i trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak:
- Tylko dla dorosłych TVP2,
- Comedy Club Comedy Central
- Kuba Wojewódzki TVN. 

Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. W swoich występach często odnosi się do bliskich mu tematów takich jak piłka nożna, kończąca się młodość czy marihuana. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up.
Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę". Poprzedni program "Nie o różach, nie o bratkach" dostępny jest w serwisie youtube.

Bilety:
* przedsprzedaż:online 
I pula - 25 PLN
II pula - 30 PLN

Dostępne w portalach:

KUPBILECIK.PL: https://bit.ly/2BNt0VR
BILETYNA.PL: https://bit.ly/2U6afnL

* w dniu wydarzenia
35 PLN

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączności rejestracji występu w jakiejkolwike formie. Zabrania się jakiejkolwiek rejestracji zarówno video jaki i audio.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ

Klub Hormon

Klub Hormon

ul. Monte Cassino 6, Szczecin

91 434 13 03
klub@hormon.pl
http://www.hormon.pl