19.01.2019
21:00

Miejsce
Ośrodek Teatralny Kana

Wstęp
płatny

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Budyń & Chango - Akustyczeń 2019

Budyń & Chango - Akustyczeń 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Budyń & Chango - Akustyczeń 2019

Zespół CHANGO i niejaki Budyń Szymkiewicz (Pogodno, Babu Król) maja nieukrywaną przyjemność zaprosić na koncert. Wspólna przygoda z muzyką orkiestry i piosenkarza od dwóch lat przybiera na wadze i nabiera rumieńców. Tym razem asocjacja BUDYŃ & CHANGO zaprezentuje własne wersje piosenek z dwóch solowych płyt Budynia. Wersje żarliwe, intensywne i rozchełstane od tęsknoty za wolnością muzyki improwizowanej. Na koncercie pojawią się również zupełnie nowe, świeże i nikomu nieznane piosenki które powstały z bliżej nieznanej nikomu potrzeby. 

Jacek "Budyń" Szymkiewicz - lider i założyciel zespołu POGODNO, połowa duetu Babu Król współtworzonego z Piotrem Piaseckim (Bajzlem), tekściarz (m.in. Katarzyna Nosowska, Monika Brodka, Reni Jusis), kompozytor, twórca muzyki do spektakli teatralnych i filmów, m.in. ustępu trzeciej części „Dziadów” (Teatr Polski we Wrocławiu, reż. Michał Zadara), „Zbójcy” (Teatr Narodowy w Warszawie, reż. Michał Zadara), „Jeż Jerzy” (film animowany na podstawie kultowego komiksu), performer. Autor książki „Grawer”.

CHANGO to czwórka szczecińskich muzyków znanych z występów na największych scenach w kraju i poza jego granicami. Lata doświadczeń zdobytych w wielu zespołach (Łona Webber & The Pimps, Jan Gałach Band, Big Fat Mama) zaowocowały niezwykle przemyślanym i dopracowanym w najmniejszych szczegółach debiutanckim albumem zatytułowanym „MONO vs. STEREO”. Kwartet miał okazję występować u boku m.in. Apostolisa Anthimosa (SBB), Mikołaja Trzaski (Miłość, Łoskot, Shofar)

Link do biletów: https://bilety.fm/pl/muzyka/3272-bilety-na-koncert-budy-chango-19-stycznia-2019-o-21-00-w-teatrze-kana-w-szczecinie.html

"MAGNES" live: https://youtu.be/uDm8o-KeeZk
"UŚMIECH SIĘ" live: https://youtu.be/kcfCEivrh4o

Ośrodek Teatralny Kana

Ośrodek Teatralny Kana

Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5. 70-521 Szczecin

91 4330388, 91 4341561
info@kana.art.pl
www.kana.art.pl/