15.02.2019
19:00


Pełna kultura

Grażyna Łobaszewska & Ajagore "Dziwny jest…"

Grażyna Łobaszewska & Ajagore "Dziwny jest…"
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA + AJAGORE | „DZIWNY JEST….” 

Na dzień 16 lutego 2019 r. przypada 80-ta rocznica urodzin Czesława Niemena. Dzień wcześniej – 15 lutego o godz. 19:00 w Klubie Delta odbędzie się koncert „Dziwny jest…” w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore.
Usłyszymy tego wieczoru interpretacje utworów Czesława Niemena, nie zabraknie jednak podczas niego także największych przebojów zaproszonej artystki.

Od 2008 r. Grażynie Łobaszewskiej regularnie towarzyszy formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja).

Owocem tej współpracy jest między innymi wydawnictwo dedykowane pamięci Czesława Niemena pod tytułem „Dziwny jest…” – produkt charakteryzujący się wysoką klasą i nowoczesnymi aranżacjami, skutecznie przypominającymi twórczość mistrza sprzed lat, jak również przybliżającymi niezwykłe przeboje młodszej publiczności. Podczas koncertu widzowie będą mogli posłuchać największych przebojów mistrza, między innymi: „Dziwny jest ten świat”, „Płonie stodoła”, „Jednego serca” czy też „Wspomnienie”.

To właśnie sam Czesław Niemen powiedział przed śmiercią: „Grażyna posiada odpowiednią wrażliwość do interpretowania mojej twórczości”. Po latach słowa okazały się prorocze, o czym będzie się można przekonać już wkrótce, podczas koncertu. Oprócz utworów z repertuaru Czesława Niemena nie zabraknie oczywiście największych przebojów Artystki, takich jak „Czas nas uczy pogody” czy „Brzydcy”. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem legendy polskiej muzyki w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

informacje: 91 46 47 923

bilety: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż:
online: bilety.fm 

stacjonarnie:
kasa MOK (Goleniowska 67),
bilety.fm na Zamku, mały dziedziniec, wejście „I” (wejście do CIKiT), tel. 91.8860721,

W dniu koncertu (15.02) sprzedaż w kasie Klubu Delta od godz. 18:00

Grażyna Łobaszewska & Ajagore "Dziwny jest…"
Klub Delta - Filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie

Klub Delta - Filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie

ul. Racławicka 10, Szczecin Dąbie

91 464 79 23, 91 464 79 24
biuro@klubdelta.pl
www.klubdelta.pl