14.02.2019
19:00

Miejsce
Galeria Gilotyna

Wstęp
wolny

Kategoria
Wernisaż

Klubowe granie

Piotr Olejarz - Typo-plakaty

Piotr Olejarz - Typo-plakaty
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

PIOTR OLEJARZ TYPO-PLAKATY

14 lutego odbędzie się wernisaż Plakatów Piotra Olejarza
Litera w plakacie rzadko postrzegana jest jako nadrzędna. Często zapomniana staje się jedynie mało istotnym elementem. Piotr Olejarz uderza wyrazami i typografią niczym 'Młot Bogów' a jego prace zyskują nowoczesny blask oraz świeżość.
W Galerii obraz który ma w sobie kawał dobrego słowa.
Piotr Olejarz czyli kering naszych czasów. Plakaty typograficzne -  jednak nietypowe. Bądzcie z nami 14 lutego aby zobaczyć frazy w Piwnicy Kany i dowiedzieć się więcej o twórczości artysty oraz uczestniczyć w after party po otwarciu ;)

Piotr Olejarz 
Ur. 23 / 03 / 1985 w Częstochowie. Dyplom magisterski w 2012 roku w pracowni prof. Zbigniewa Makarewicza w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Pracuje na stanowisku Specjalista ds. opracowań graficznych w Operze Wrocławskiej oraz jako Asystent w pracowni Projektowania plastycznego prof. Mateusza Dworskiego na macierzystej uczelni. Zajmuje się grafiką użytkową, a najbliższą mu dziedziną projektowania graficznego jest plakat. Prace autora prezentowane były na wystawach w kraju i zagranicą (m.in. w Katowicach, Poznaniu oraz w Finlandii, Boliwii, Meksyku czy Rosji) Na co dzień stara się nie narzekać. Z różnym skutkiem.

Piotr Olejarz - Typo-plakaty
Galeria Gilotyna

Galeria Gilotyna

Plac Piotra i Pawła 4/5

604 577 757
galeriagilotyna@gmail.com
https://www.facebook.com/galeriagilotyna/