Od: 02.01.2018
Do: 28.02.2018

Miejsce
Galeria Tworzę się

Wstęp:
8zł


Literacki Plac Zabaw

Literacki Plac Zabaw

LITERACKI PLAC ZABAW
TWORZĘ SIĘ  w Domu Kultury 13 Muz

02.01-28.02.2018

Czy czytając książki można się bawić? Przekonaj się odwiedzając Literacki Plac Zabaw. Na dzieci czekają specjalnie przygotowane gry literackie oraz twórcza, pobudzająca wyobraźnię przestrzeń. Odwiedzający będą szukać ukrytych liter, haseł i rysunków, pisać wielkim ołówkiem czy tworzyć w pokoju pisarza. Przy pomocy pluszowych kości obrazkowych dzieci będą wymyślać swoje opowiadania. Poznają też magiczny teatrzyk ilustracji Kamishibai. Będą mogły spacerować po gigantycznych książkach Pana Lumpa, zjeżdżać z okładki, odkrywać tajemne przejścia, a na koniec odpocząć na sianie. Do zabawy zapraszamy również dorosłych, którzy mogą wspierać najmłodszych w rozwiązywaniu zadań i łamigłówek. Na miejscu obecny jest prowadzący, który podpowiada jak korzystać z interaktywnej przestrzeni. Czytanie to wspaniała przygoda do przeżycia w galerii TWORZĘ SIĘ. 
Współpraca: Kamila Paradowska, Oskar Chmioła, Katarzyna Mierzejewska, Małgorzata Narożna, Piotr "Lump" Pauk, Mila Grozev

Kurator  projektu: Paulina Ratajczak (Las Sztuki)

GODZINY OTWARCIA:

Wiek 4+, WSTĘP WOLNY w każdą niedzielę stycznia i lutego w godz. 11:00-16:00
Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 zapraszamy grupy zorganizowane (min. 8  osób).  Zajęcia literackie odbywają się po mailowym ustaleniu daty i godziny spotkania. Zapisy oraz dodatkowe informacje: tworzesie@gmail.com. Zajęcia grupowe dopasowane są do wieku 5-11 lat. 
Wstęp 8 zł/dziecko

Literacki Plac Zabaw  odbywa się w ramach projektu „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie”. Koncepcja opiera się na wykreowaniu i udostępnieniu mieszkańcom Szczecina oraz regionu interaktywnych przestrzeni twórczych nawiązujących do różnych dziedzin sztuki. Przygotowaniem „placów” zajmują się zaproszeni do projektu artyści, młodzi mieszkańcy miasta i regionu oraz lokalni animatorzy. 
Organizatorzy: Fundacja Las Sztuki, Dom Kultury 13 Muz.
Projekt współfinansowany jest przez Miasto Szczecin.

Miejsce: TWORZĘ SIĘ w Domu Kultury 13 Muz, pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin (wejście od ul. Tkackiej) 
Szczegóły: www.tworzesie.pl, FB: www.facebook.com/PrzepraszamTworzeSie

Galeria Tworzę się

Galeria Tworzę się

pl. Żołnierza Polskiego 2 70-551 Szczecin (budynek 13 muz, wejście od ul. Tkackiej)

+48 515 269 741
tworzesie@gmail.com
http://www.tworzesie.pl/