Bezpłatna Aplikacja Mobilna

Pobierz bezpłatną aplikację ECHO Szczecina z Google Play lub AppStore!

Magazyn Echo Szczecina to stały element krajobrazu miasta. Bezpłatny informator kulturalno-rozrywkowy z charakterystycznym logo, oferuje naszym mieszkańcom i osobom przyjezdnym rzetelne informacje na temat aktualnych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych. Zgodnie z duchem czasu najpopularniejszy miejski informator doczekał się właśnie swojej wersji mobilnej.

W każdej chwili możesz pobrać na swój telefon odpowiednik papierowego wydania Echa Szczecina, czyli bezpłatną aplikację o tej samej nazwie. Została stworzona na potrzeby współpracy z dwoma platformami - Android i iOS. W zależności od tego jaki ma się telefon można ją pobrać z Google Play, albo AppStore i… korzystać z aktualizowanego na bieżąco przewodnika po szczecińskich wydarzeniach i miejscach.

Liczy się czas
Zadbaliśmy o oszczędność czasu użytkowników – miejski krajobraz jest zawsze pod ręką, skondensowany tak samo jak w papierowej, ale comiesięcznej wersji. Tu informacje pojawiają się częściej, w każdej chwili można sprawdzić zapowiedzi i kalendarz wydarzeń, miejskie aktualności, repertuar teatrów, informacje o imprezach klubowych i eventach. Każde wyjście można zaplanować z wyprzedzeniem sprawdzając terminarz, imprez, koncertów, spektakli lub wystaw.

Tablica - Aktualności
Miejsce publikacji wiadomości i newsów związanych z kulturą i rozrywką.  W jednym miejscu publikowane są aktualne  wiadomości, które pochodzą z instytucji kulturalnych,  organizatorów imprez, czy z Miasta. 
 

Ulubione, czyli najlepsze według Ciebie wydarzenia
Aplikacja jest wyposażona w opcję dodawania wydarzeń do „Ulubionych”. W ten sposób wybrane wydarzenia nie znikną w natłoku innych imprez, tych zaś przybywa codziennie. Według naszych prognoz  mobilna wersja Echa Szczecina miesięcznie będzie informować o około tysiącu nowych imprez, a wszystko przejrzyście, szybko i profesjonalnie.

Atrakcyjne rozwiązanie – tylko dla użytkowników apki
Informator Echo Szczecina ukazuje się od dwóch dekad, dostarczając Szczecinianom i turystom informacji o życiu miasta w dziedzinach kultury i rozrywki. Nowa aplikacja o tej samej nazwie zwiększy jego możliwości działając równolegle z portalem echoszczecina.pl oraz fanpagem na Facebooku. Jej dodatkowym atutem będzie publikacja Kuponów Rabatowych honorowanych w wielu punktach kulturalnej mapy Szczecina. Posiadany kupon wystarczy pokazać przy korzystaniu z usług wskazanego przez aplikację miejsca.

Twoje wydarzenie w Echo Szczecina
Papierowa wersja Echa Szczecina pozostanie nie zmieniona, dostępna w tych samych miejscach co zawsze. Nie zmienią się również zasady publikacji i promocji szczecińskich wydarzeń – każdy, kto chciałby by jego event znalazł się na łamach magazynu Echo Szczecina, albo został wypromowany na Facebooku, na portalu echoszczecina.pl, lub poprzez aplikację mobilną, może skontaktować się z nami za pośrednictwem e-mail: magazyn@echoszczecina.pl

Jesteś przyzwyczajony do wersji papierowej Echo Szczecina?
Co miesiąc szukasz magazynu na mieście?
Teraz Echo na ekranie Twojego smartfona.
Zobacz jakie to proste i wygodne!

 

Partnerem Strategicznym Aplikacji Echo Szczecina jest Miasto Szczecin.
Aplikacja jest współfinansowana ze środków Miasta Szczecin.