Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

09.10.2019

Posłuchaj „Niezwykłych historii”

Posłuchaj „Niezwykłych historii”
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zapraszamy na spotkania w ramch projektu „POLSKA – ZNAKI SZCZEGÓLNE_POLSKIE KOLORY”, pod hasłem „Niezwykłe historie”. Opowiadać o nich będzie edukator p. Edyta Szumowska.

Zapraszamy 26. października o godz. 11.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie - Centrum Dialogu Przełomy. Wydarzenie jest bezpłatne i obowiązują na nie zapisy.

Tegoroczna edycja projektu POLSKA ZNAKI SZCZEGÓLNE wielkimi krokami zbliża się do końca.

- Dotychczasowe niecodzienne spotkania i warsztaty cieszyły się uznaniem oraz żywym zainteresowaniem wśród uczestników - mówi Robert Grabowski, rzecznik prasowy Szczecińskiej Agencji Artystycznej. - Tym razem zapraszamy na spotkania pod hasłem „Niezwykłe historie”. Będzie to spotkanie z edukatorem p. Edytą Szumowską, w trakcie którego usłyszymy niezwykle ciekawe fakty z historii Polski i zobaczymy eksponaty z nimi związane. Wydarzenie skierowane jest do seniorów i juniorów.

Zapraszamy 26 października o godz. 11.00 do Muzeum Narodowego w Szczecinie - Centrum Dialogu Przełomy.

Wydarzenie jest bezpłatne i obowiązują na nie zapisy – lista miejsc ograniczona, max. 30 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia proszę kierować na e-mail: polska_znaki@saa.pl do piątku 25 października br. do godz. 15.00.

Partnerem wydarzenia jest Muzeum Narodowe w Szczecinie - Centrum Dialogu Przełomy. Projekt dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w programu Kultura Dostępna.

Źródło: szczecin.eu