Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

18.11.2021

"Sztuka na Pomorzu" - cykl wystaw

"Sztuka na Pomorzu" - cykl wystaw
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Sztuka na Pomorzu” to cykl wystaw pokazujących prace artystów tworzących w regionie pomorskim. Wystawy w październiku rozpoczęły się ekspozycją w Świdwińskim Ośrodku Kultury na Zamku, kolejna wystawa otwarta została pod koniec października w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach, którą można jeszcze zobaczyć.

Natomiast w listopadzie wystawy zostaną otwarte w Galerii Sztuki - Zamek w Szczecinku 18.11.21 g. 18:00 oraz w  galerii prezydenckiej w Koszalinie  29.11.21 piątek g.17:30.

„Sztuka na Pomorzu” to prezentacje współczesnych twórców należących do Związku Polskich Artystów Plastyków - Okręg Szczeciński mające na celu przybliżenie dorobku artystów tworzących różnymi technikami takimi jak: rysunek, malarstwo, grafika tradycyjna, grafika cyfrowa, kolaż.

Każdy artysta posługuje się wybraną techniką obrazowania, ale nawet jeżeli technika jest taka sama, to prace zawsze mają indywidualny autorski styl. W wieloletniej działalności artystycznej proces twórczy i poszukiwanie swojego artystycznego "...

Czytaj więcej +
Apka tablica tresc