WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

22.06.2022

Dni Rodziny

Dni Rodziny
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza w dniach 24 - 26 czerwca na Dni Rodziny. To wydarzenie które łączy w sobie trzy wyjątkowe święta jakimi są Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Dni Rodziny to trzy dni fantastycznych atrakcji, które będą odbywać się w różnych miejscach Szczecina.

Pierwszy dzień – piątek 24 czerwca to dzień otwarty w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy al. Wojska Polskiego 51, gdzie mieszkańcy będą mogli zapoznać się z bieżącą ofertą CIR oraz z planami na jesienną ramówkę, której przedsmak zostanie zaprezentowany właśnie tego dnia. Dla najmłodszych przygotowane będą drobne upominki, spotkanie z Ciocią FiKą i wspólne czytanie książek oraz bajeczne przygody. 

Sobota i niedziela to dwa dni spotkań w plenerze. 25 czerwca od godziny 11 na Jasnych Błoniach będą dziać się niezwykle ciekawe rzeczy. W programie między innymi atrakcje ruchowe dla dużych i małych, magiczne spektakle, kraina baniek, wyprawy na nieznane dotąd lądy naszej wyobraźni i niezapomniane przygody. Wielkim finałem będzie Festiwal kolor...

Czytaj więcej +
Źródło: szczecin.eu