WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

05.08.2022

Zabawa, relaks, nauka - kreatywne Pomorze Zachodnie na festiwalu Pol’and’Rock

Zabawa, relaks, nauka - kreatywne Pomorze Zachodnie na festiwalu Pol’and’Rock
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Strefa Pomorza Zachodniego zorganizowana na lotnisku Broczyno przyciąga tłumy uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Spragnieni nie tylko muzycznych wrażeń znajdą tam mnóstwo atrakcji - poranną jogę, wieczorną salsę, zajęcia sportowe, warsztaty rękodzieła, plenerowe laboratoria przygotowane przez zachodniopomorskie uczelnie. Jest radośnie i kolorowo.

Pol’and’Rock 2022 to nie tylko koncerty i zabawa przed wielką sceną. W festiwalowym miasteczku prezentuje się kilkadziesiąt organizacji pozarządowych. Tłumy przyciąga Akademia Sztuk Przepięknych, gdzie codziennie odbywają się ciekawe spotkania i debaty. Rekordy frekwencji bije również Strefa Pomorza Zachodniego - wyjątkowe miejsce wypoczynku, zabawy, edukacji. Różne aktywności promujące region przygotował Urząd Marszałkowski i zachodniopomorskie firmy, instytucje, uczelnie. Strefa została otwarta w środę po południu i działać będzie do późnych godzin wieczornych w sobotę.
 
- Pomorze Zachodnie jest otwarte, gościnne, przyjazne. Serdecznie zapraszamy na Pol’and’Rock i do naszej kreatywnej strefy. Można tam odpocząć na wygodn...

Czytaj więcej +
Źródło: wzp.pl