WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

21.09.2022

Weekend w Szczecinie: Imieniny Bogusława i Święto Jabłka!

Weekend w Szczecinie: Imieniny Bogusława i Święto Jabłka!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Weekend, do czego już chyba przyzwyczailiśmy, z pewnością nie będzie należał do najnudniejszych w naszym mieście. Warto zaplanować sobotę i niedzielę w centrum Szczecina, a dokładniej na Deptaku Bogusława, gdzie przygotowujemy święto imiennika naszego rozrywkowego miejsca oraz weźmiemy udział w Święcie Jabłka.

W sobotę startujemy punktualnie o godzinie 17. Powita gości, nie kto inny, jak sam Książę Bogusław. Zaintryguje z pewnością nie tylko najmłodszych uczestników naszej zabawy, ale również ich rodziców, dziadków czy pozostałych najbliższych. Całe wydarzenie poprowadzi Stefan Królczyński. Dziesięć minut po 17 na scenie wystąpi zespół Utracki OBWN.

- Zespół miał swoje początki już w podstawówce, gdzie Bartek i Kuba - członkowie zespołu - poznali się jako koledzy z klasy - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Nie wiedzieli jeszcze, że ta znajomość przerodzi się w długoletnią przyjaźń i muzyczną podróż. Po drodze próbowali swoich sił grając razem w zesp...

Czytaj więcej +
Źródło: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia