WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

23.01.2023

Targi Bud-Gryf & Home w marcu w Netto Arenie

Targi Bud-Gryf & Home w marcu w Netto Arenie
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Trwają przygotowania do jubileuszowej, 30. edycji targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie. Odbędą się w dniach 17-19 marca w Netto Arenie. W tych dniach będzie można odwiedzić stoiska wystawców z branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej oraz np. dowiedzieć się, jak w tych trudnych czasach oszczędzić na budowie domu czy remoncie mieszkania.

Targi Bud-Gryf & Home są doskonałą okazją do tego by zaczerpnąć porad u specjalistów, zapoznać się z ofertami wystawców z całej Polski czy dowiedzieć się, na czym remontując dom czy mieszkanie można oszczędzić.

Targi to również doskonała okazja dla firm, by poznać i nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Ułatwieniem będzie bezpłatna giełda kooperacyjna, podczas której przedstawiciele środowiska biznesowego będą mogli porozmawiać, wymienić się ofertami, doświadczeniami i pomysłami.

Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi.

Po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy tzn. przedsięb...

Czytaj więcej +
Źródło: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia