WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

14.03.2023

Finisaż i szczecińska premiera albumu Chrisa Niedenthala

Finisaż i szczecińska premiera albumu Chrisa Niedenthala
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Chrisem Niedenthem. Finisaż połączony ze szczecińską promocją najnowszego albumu mistrza fotografii reportażowej już w poniedziałek 27 marca o godzinie 19:00. Wstęp na wydarzenie z zaproszeniami, które będą dostępne w kasie Filharmonii od 16 marca. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Wystawa zdjęć Chrisa Niedenthala, jednego z najbardziej cenionych fotoreporterów europejskich, laureata nagrody World Press Photo, gościła w Filharmonii w Szczecinie od 19 stycznia. Zapraszamy na finisaż, który odbędzie się 27 marca o godzinie 19:00 w naszej Galerii Poziom 4.

Finisaż będzie powiązany ze Szczecińska premierą najnowszego albumu – „Niedenthal. Na freelansie. Polska lat 70.”, który będzie dostępny w kasie Filharmonii. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z artystą i jego synem – Filipem Niedenthalem, który koordynował cały projekt.

Tata zaczął przyjeżdżać z Londynu do Polski jako nastolatek, ciekawy kraju, skąd pochodzili jego rodzice a moi dziadkowie. Z czasem na stałe zamieszkał w Warszawie. Wsz...

Czytaj więcej +
Źródło: szczecin.eu