WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

14.03.2023

Ostatnie spotkanie o ogródkach gastronomicznych w ŚRODKU

Ostatnie spotkanie o ogródkach gastronomicznych w ŚRODKU
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Jakie rośliny wytrzymają śródmiejski klimat? Gościem kolejnego spotkania z serii „Środy w Środku” będzie Ogrodniczka Miasta Szczecin, Marta Safader-Domańska. Będzie o roślinach, które sprawdzą się w ogródku gastronomicznym w centrum miasta. Jednocześnie to ostatnia rozmowa w temacie ogródków – kolejne „Środy” poświęcone będą już innym miejskim kwestiom.

„Środy w ŚRODKU” to cykl cotygodniowych spotkań, do udziału w których zapraszani są eksperci, aktywni mieszkańcy i doświadczeni przedsiębiorcy, by w kameralnych warunkach podzielili się swoją wiedzą. Każda środa to spotkanie z inną osobą i innym tematem. Spotkania mają formę bezpłatnych konsultacji, a skorzystać może każdy.

- Cykl rozpoczęliśmy z myślą o osobach prowadzących w Śródmieściu lokale gastronomiczne i za nami już kwestie formalno-organizacyjne – tłumaczy Marcin Chruśliński ze ŚRODKA. – W najbliższą środę zakończymy go tematem zieleni, która przetrwa w śródmiejskich warunkach i ozdobi ogródek służący kawiarniom czy restauracjom.

Gościnią będzie Marta Safader-Domańska – Ogrodniczka Miasta Szcze...

Czytaj więcej +