Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

14.05.2024

Fabryka Wody może wyznaczać standardy

Fabryka Wody może wyznaczać standardy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Takiego obiektu nie ma w całym kraju. Z jednej strony nowoczesne centrum rekreacyjne, z drugiej przykuwający uwagę obiekt edukacyjny. Jakie wrażenie wywiera Fabryka Wody na gościach? Mogliśmy to sprawdzić podczas konferencji branżowej zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej - “Kubaturowe Obiekty Sportowe”.

Pierwszą częścią wydarzenia była wizyta studyjna w Fabryce Wody. To właśnie u nas, bezpośrednio na miejscu, przedstawiciele branż związanych nie tylko z obiektami basenowymi, mogli na własne oczy zobaczyć czym tak naprawdę jest Fabryka Wody. Podczas kilkugodzinnego spotkania połączonego ze zwiedzaniem wszystkich stref kompleksu, goście z całego kraju oraz Europy mogli zapoznać się z obiektem oraz zastosowanymi w nim rozwiązaniami, technicznymi jak i organizacyjnymi.

- To obiekt, który zdecydowanie przyciągnie wielu gości. Po organizacji widać, że zdecydowana większość rzeczy jest gotowa na otwarcie. Dużym plusem jest komunikacja. Poruszanie się po Fabryce Wody jest bardzo i nie ma problemu z odnalezieniem się w przestrzeni i korzystaniem z atrakcji na które akura...

Czytaj więcej +
Źródło: szczecin.eu
Goło i Wesoło Adria