Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

05.06.2024

Filharmonia szuka rapującej i piszącej teksty młodzieży

Filharmonia szuka rapującej i piszącej teksty młodzieży
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zapraszamy młodych, uzdolnionych raperów i raperki w wieku 13-18 lat do udziału w castingu! Piszesz teksty? Chciałbyś coś przekazać sobie i innym? Czujesz muzykę i umiesz rapować? Zgłoś się do Filharmonii na warsztaty z raperem Bonsonem i wystąp podczas koncertu z orkiestrą symfoniczną. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 14 czerwca!

Casting odbędzie się 17 czerwca w sali kameralnej Filharmonii w Szczecinie. Zgłoszenia na casting będą przyjmowane za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 14.06.2024 r. W samym formularzu należy wypełnić wszystkie rubryki, a także zaakceptować regulamin castingu. Zadaniem uczestnika jest napisanie tekstu na temat problemu, z jakim się mierzy (maksymalnie do 16 wersów) i zarapowanie go podczas castingu do beatu, który można pobrać TUTAJ.

- Jury wybierze najbardziej uzdolnioną młodzież, która już na początku września rozpocznie w Filharmonii intensywne warsztaty z raperem Bonsonem, aktorami Teatru Współczesnego i influencerami - zapowiadają organizat...

Czytaj więcej +
Źródło: szczecin.eu