19.07.2019
19:00

Miejsce
Wały Chrobrego

Wstęp
49/59zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Twister boat party

Twister boat party
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Twister boat party

Świetna zabawa na pokładzie statku? Dlaczego nie! Taniec, dobra muzyka, piękne widoki i łagodne kołysanie fal. Dwugodzinny rejs po Odrze i koncert DJ Twistera. To będzie wyjątkowo energetyczne połączenie. I dobrze. Bo sił musi Wam starczyć jeszcze na AFTER, który rozpocznie się już po opuszczeniu kotwicy!

Nie daj się zamknąć w czterech ścianach. Weź udział w najbardziej zakręconej imprezie tego lata! Na rozgrzewkę proponujemy dwugodzinny rejs na pokładzie statku Peene Queen. Szczecin z perspektywy Odry będzie można podziwiać w rytmie energetycznej muzyki, którą zapewni DJ Twister. Brzmi ciekawie? A to dopiero początek! Po rejsie zarzucamy kotwicę i... bawimy się dalej! Jak długo? Ile starczy sił! Cena biletu? Jedynie 49 złotych. Musisz się jednak spieszyć, bo na pokład wejdzie tylko 120 szczęśliwców! Nie zwlekaj więc i już teraz odwiedź platformę bilety.fm. Zapowiada się prawdziwe koncertowa przygoda!

Wejście na statek (start imprezy): 19:00
Start rejsu: 19:30

• Kupujący zobowiązany jest do zapoznania się z OWP i jego akceptacji przed zakupem biletu: https://bilety.fm/download/owp.pdf

Statek Peene Queen, Bulwar Chrobrego (nabrzeże przy Wałach Chrobrego), Szczecin

ceny:
49zł - przedsprzedaż
59zł - w dniu rejsu

Wały Chrobrego

Wały Chrobrego

ul. Jana z Kolna