10.08.2019
18:00

Miejsce
Na mieście

Wstęp
49/69zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

TanzBoat pres. Pyromagic 2019

TanzBoat pres. Pyromagic 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

TanzBoat pres. Pyromagic 2019

Trzeci i zarazem najbardziej wystrzałowy TANZBOAT - imprezowy rejs statkiem! Jak co roku Floating Events oraz Elektroniczny Szczecin zapraszają na event, którego finał po godzinie 22, przypada na rozpoczęcie pokazu fajerwerków w ramach festiwalu Pyromagic (dlatego po dopłynięciu zalecamy nie opuszczać pokładu!). Podczas tegorocznej odsłony tego wydarzenia zagrają dla Was: Alex Waligóra, Floating Groove oraz Karpinsky. Możecie spodziewać się starannie wyselekcjonowanej muzyki z pogranicza elektroniki: deep house, disco, house, tech house, minimal oraz techno.

Charakterystycznymi elementami związanymi z naszymi rejsami są nieszablonowe dekoracje, wyjątkowo klimatyczna atmosfera oraz piękne widoki szczecińskiego Międzyodrza oraz samego miasta widzianego od strony wody.

Wejście na pokład: godz. 17:15
Odcumowanie: 18:00
Powrót: 22:00

W rejs wypłyniemy Statkiem Joanna, który cumuje tuż przy Cafe Stockholm (Bulwar Piastowski 4). Bilety już od 49 zł! Liczba wejściówek jest mocno ograniczona!

Uwaga! Przed rejsem każdy uczestnik musi zapoznać się z dodatkowymi informacjami, mapką lokalizacji oraz regulaminem, dostępnymi na wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie http://floatingevents.pl/regulamin-tanzboat 
Ceny:
I pula 49 zł (do wyczerpania puli lub do 22.07.)
II pula 59 zł (do wyczerpania puli lub do 30.07.)
III pula 69 zł (do wyczerpania puli lub do 10.08.)

TanzBoat pres. Pyromagic 2019
Na mieście

Na mieście

Szczecin