11.10.2019
18:00

Miejsce
Scena na Łasztowni Teatru Polskiego

Wstęp
59/79zł

Kategoria
Stand-up

Pełna kultura

Wielka Trasa Stand-up Polska: Koniec Świata w Szczecinie

Wielka Trasa Stand-up Polska: Koniec Świata w Szczecinie
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Wielka Trasa Stand-up Polska: Koniec Świata w Szczecinie

Specjalnością czołowej grupy Stand-up Polska jest łamanie stereotypów, dotyczących komedii improwizowanej. Podobnie jak wszelkie inne formy sztuki, artyści zespołu przekładają doświadczenia życiowe, założenia oraz ludzkie problemy na język sceniczny. Tegorocznym tematem przewodnim jest “Koniec Świata”, a zmierzy się z nim wyjątkowo doświadczona i utalentowana reprezentacja dziewięciu komików, dysponujących wieloletnim doświadczeniem oraz wypracowanym warsztatem aktorskim. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wygląda stad-up podniesiony do rangi teatru! Bilety dostępne w Going!

Wielka Trasa Stand-up Polska powraca z “Końcem Świata”! Wielka Trasa Stand-up Polska 2019 bilety już w sprzedaży.
Ekipa Stand-up Polska niedługo znów wyrusza w drogę w składzie dziewięciu wspaniałych polskiego stand-upu: Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Walos, Wojciech Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, Piotrek Szumowski, Maciek Adamczyk i Sebastian Rejent!

Przed Państwem IX Wielka Trasa!

Tym razem komicy zajmą się problemami, które nieuchronnie zbliżają nas do tytułowego końca świata. Materiał będzie oscylował wokół globalnych zagrożeń, zarówno tych znanych, jak i mniej pospolitych. Będzie mowa o kataklizmach, chorobach i wojnie. Największych niebezpieczeństwach dla człowieka, ale też o ludzkiej rasie, jako głównym przyczynku problemów kochanej Matki Ziemi. Wszystkie okropieństwa zostaną przefiltrowane przez szalone umysły komików, co spowoduje, że ta mieszanka komedii będzie zagrożeniem samym w sobie.

https://www.youtube.com/watch?v=8AbPVl1R-qw

Scena na Łasztowni Teatru Polskiego

Scena na Łasztowni Teatru Polskiego

ul. Energetyków 40, Szczecin

91 433 00 90
teatr@teatrpolski.eu
http://teatrpolski.eu/