09.10.2019
19:30

Miejsce
TRAFO Trafostacja Sztuki

Wstęp
wolny

Kategoria
Inna impreza

Pełna kultura

The Silence Meal - perfomans Niny Backman

The Silence Meal - perfomans Niny Backman
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

The Silence Meal - perfomans Niny Backman (Finlandia) 

Wstęp wolny. Ilość miejsc organiczona (10 miejsc dla czynnych uczestników performatywnego doświadczenia kulinarnego i 30 miejsc dla publiczności). Zapisy za pośrednictwem profilu TRAFO na FB: www.facebook.com/trafo.art. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz określenie charakteru uczestnictwa: "czynny udział w performansie" lub "publiczność". 

"The Silence Meal" to performatywne doświadczenie kulinarne. Łączenie się z rytuałami posiłku w sposób wolny od słownego rozproszenia, wspólnota ciszy niesie ze sobą intensywność - wyjątkową dla tej okazji. W ten sposób, usuwając składnik słowa mówionego, goście mogą swobodnie badać niezliczone doświadczenia zmysłowe, które mogą mieć zarówno charakter fizyczny, emocjonalny, duchowy, jak i kulturowy. "The Silence Meal" daje gościom możliwość obserwowania tego, co powstaje w miejscu niewypowiedzianej interakcji.

W czasie całego performansu obowiązuje absolutna cisza. Prosimy o wyłączenie telefonów. Po performansie odbędzie się dyskusja w języku angielskim z Artystką i osobami uczestniczącymi w performansie.  

Nina Backman - fińska artystka, performerka, kuratorka i założycielka Silence Project. Urodziła się w Helsinkach. Studiowała teatrologię w Liverpool Institute for the Performing Arts w Wielkiej Brytanii. Pracuje z szerokim spektrum dyscyplin twórczych - od filmu, teatru i fotografii po projektowanie. Obecnie mieszka i pracuje w Berlinie.

TRAFO Trafostacja Sztuki

TRAFO Trafostacja Sztuki

ul. Świętego Ducha 4, 70-205 Szczecin

91-400-00-49
mail@trafo.org
http://trafo.org