25.10.2019
18:00

Miejsce
Jambar

Wstęp
płatny

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Impurity Death Fest vol. 5

Impurity Death Fest vol. 5
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Impurity Death Fest vol. 5

KHORS
(UKR) Black Metal
FB: https://www.facebook.com/Khorsband
BC: https://khors1.bandcamp.com/
WWW: http://www.khors.info/

KHORS został założony w 2004 roku przez Khaotha (ex-Hate Forest, ex- Tessaract, ex-Astrofaes) i Khhorusa (KZOHH, ex-Astrofaes). Do tej pory dorobili się 6 dużych albumów i kilkunastów innych wydawnictw. Ich płyty wydawane były a właściwie wciąż są przez największe wytwórnie w Europie (Candelight, Osmose) a zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów. Muzyka Khors to atmosferyczny Black Metal nasiąknięty pogańskim klimatem. Obok Nokturnal Mortum, Hate Forest czy Drudh jest to jeden z czołowych przedstawicieli ekstramalnego grania na Ukrainie. Koncert w Szczecinie będzie jedynym koncertem w Polsce w tym roku! 

BLOODTHIRST (PL) Hateful Antichristian Thrash 
FB: https://www.facebook.com/bloodthirstpl/
BC: https://bloodthirst.bandcamp.com/

Bloodthirst powołany do życia został w 1999 r w Poznaniu przez Ramba. Początkowo grupa łupała klasyczny teutoński thrash metal ale z biegiem lat ich styl ewoluował i w muzyce dało się odczuć jeszcze więcej agresji i death metalowych wpływów. Od wielu lat związani z Pagan Records, dla których nagrali 4 duże płyty i kilka mniejszych wydawnictw. W tym roku ukazał się najnowszy krążek  „I Am Part of That Power Which Eternally Wills Evil and Eternally Works Wrong” , który wniósł powiew świeżości w brzmienie Bloodthirst a także przyniósł sporo black metalowych i epickich wpływów spod znaku Destroyer 666 czy Primordial. 

UR (PL) Black/Heavy metal
FB: https://www.facebook.com/urhorde
BC: https://urhorde.bandcamp.com/

UR powstał w 2015 r zi inicjatywy Gregora (Bloodthirst , Martwa Aura, Bloodstained) i Karola (Bloodstained). Zadebiutowali pod szyldem Arachnophobia Records Epką "Hail Death", w 2017 roku ukazał się ostatni jak dotąd materiał, pełnowymiarowa plyta "Black Vortex".  W ich nagraniach odnaleźć można ogień black metalowych riffów, przekonać się jak tnie heavy metalowe ostrze jak i zatopić się w mrocznych otchłaniach śmierci. A wszystko to osadzone w magnetycznej, podniosłej melodyce!

Jambar

Jambar

Kolumba 5 70-035 Szczecin

501 402 415
jambarmail@gmail.com
www.jambar.pl