07.11.2019
19:00

Miejsce
Jambar

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Ravdina, Morphide, Paranoja

Ravdina, Morphide, Paranoja
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Ravdina, Morphide, Paranoja

RAVDINA to piosenkarka, której głos jest uważany za jeden z najlepszych na rosyjskiej scenie alternatywnej. Brała udział w takich projektach jak FALLCIE, Rau.Di, Jase. RAVDINA to świeże powietrze na metalowej scenie. Wszystkie projekty, w których brała udział, osiągnęły sukces i zebrały wiele pozytywnych odpowiedzi. Jej głos zawsze pozostanie w twoim sercu, gdy tylko usłyszysz jej piosenki.

https://www.youtube.com/channel/UC_NZEf_z4DlhguKE6XIfSfg
https://www.facebook.com/raudi.music/

Morphide to kobiecy zespół alternatywnego metalu / progresywnego metalu, obecnie z siedzibą w Kopenhadze w Danii. Zaczęło się jako projekt okładkowy na YouTube, zyskując ponad 500 000 odsłonięć na wszystkich platformach. W czerwcu 2019 roku Morphide wydaje swój debiutancki singiel „Mayhem” we wszystkich serwisach streamingowych. Morphide składa się z dwóch głównych kompozytorów i czerpie inspirację z takich zespołów, jak Tesseract, Karnivool, Tool i Northlane.

https://www.youtube.com/morphide
https://www.facebook.com/morphide

Paranoja - Hardcore/Metal (Szczecin)
Na początku był chaos, a z chaosu narodził się koncept. Myśl, ażeby powstało coś tak zajebistego, że ludziom zaczną śnić się po nocach koszmary wywołujące równocześnie euforie. Koncept ten krążył w przestrzeni przez tysiąclecia natrafiając na coraz to nowych artystów, jednak żaden nie był w stanie udźwignąć jego wagi. Nadszedł jednak jego czas, kiedy dwadzieścia kilka lat temu w okolicach Szczecina na świat przyszło sześciu śmiałków którzy postanowili po latach nadać mu formę. Chwycili swe instrumenty i ruszyli w świat by szerzyć paranoje w umysłach słuchaczy. To co powstało z połączenia ich charakterów nie dało się sklasyfikować w żadne znane dotąd ramy muzyczne stąd nie używają konkretnych terminów określając to co grają. Pozostanie niewiadomą czym jest muzyka wywodząca się z głębi ich popapranych duszy. Do momentu, aż na własnym ciele odczuje się ich głos.

Zapraszamy !!! 

RavdinA ex. Rau.Di (RU)
Morphide (DK)
Paranoja (PL)

Jambar

Jambar

Kolumba 5 70-035 Szczecin

501 402 415
jambarmail@gmail.com
www.jambar.pl