30.11.2019
19:00

Miejsce
Jambar

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Nikt - Pampeluna - 747

Nikt - Pampeluna - 747
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Nikt - Pampeluna - 747

Z przyjemnością ogłaszamy, że do Szczecina z koncertem wracamy! I to nie w byle jakim towarzystwie. 30 listopada zagramy w szczecińskim klubie Jambar wraz z chłopakami z Pampeluny z którymi przejeździliśmy w poprzednim roku Polskę wzdłuż i wszerz oraz naszym lokalnym 747 ! Bilety do zakupu na bramce w dniu koncertu, cena 20zł. Serdecznie zapraszamy i widzimy się pod sceną!

Zespół Nikt powstał pod koniec XX wieku . Podczas swojej długoletniej przygody z muzyką nagrał dwie płyty "Hope&Respect " i "Nikt" . Wystąpił na największych festiwalach w Polsce : (Przystanek Woodstock ,Hunterfest , JarocinFestiwal ).Zagrał u boku najwiekszych w tym kraju (K.N.Ż., Luxtorpeda, Hunter, AcidDrinkers). W 2016 roku zespół wziął udział w 11 edycji programu Must Be The Music i wygrał odcinek. Niestety w wyniku zmian regulaminu i minimalnemu braku szczęścia, zajął w kolejnym głosowaniu drugie miejsce i nie wszedł do ścisłego finału. 
Dzień 15.12.2017, to premiera najnowszej płyty „Runda 3”, która została zmiksowana i zmasterowana przez Jacka Miłaszewskiego a  wydana przez OldschoolRecords oraz Lou&RockedBoys. W 2018 roku promując nowy krążek Nikt zagrał 23 koncerty w całej Polsce w towarzystwie Pampeluny jak i również jako support przed The Analogs, Hunter i Illusion, a w 2019 kontynuował koncertowanie z Illusion oraz wystąpił na Pol'And 'Rock Festival!

Pampeluna – to polski zespół pochodzący z Koszalina grający muzykę z pogranicza rock/metal. Energia sceniczna, charyzma muzyków, potrójny wokal i śpiewanie w językach latynoskich to cechy charakterystyczne tego składu. Ich koncerty przepełnione są pozytywną energią, radością i spontanicznością, a wszystko to osadzone jest na dobrym fundamentalnym brzmieniu ciężkich gitar.

747- szczecińska ekipa hc punk, mająca na koncie trzy płyty, koncerty w prawie całej Polsce u boku zespołów takich jak Dezerter, Bachor, Włochaty, Ga-Ga Zielone Żabki i inni. W 2017r. zagrali na ostatnim Przystanku Woodstock. Obecnie dołączył do nich nowy wokalista, Miron.


Płyta Nikt Runda 3 - http://soundline.biz/NiktRunda3/
13 - https://www.youtube.com/watch?v=amSsXLEHjIg
Zupa Rozczarowań - https://www.youtube.com/watch?v=WcTPRJn5GJI
Instagram - https://www.instagram.com/nikt_official/

Pampeluna na FB - https://www.facebook.com/Pampeluna/
Pampeluna na Spotify https://open.spotify.com/artist/0I50deyDn8gJPi5ve3Dgn8

747 na FB - https://www.facebook.com/747hc/
747 na Spotify https://open.spotify.com/artist/2fwKPZU7uw1Spdy6ks4RMc

Jambar

Jambar

Kolumba 5 70-035 Szczecin

501 402 415
jambarmail@gmail.com
www.jambar.pl