12.10.2019
22:00

Miejsce
After Ego

Wstęp
20zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Otwarcie AFTER EGO!

Otwarcie AFTER EGO!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Otwarcie AFTER EGO!

Początek ma tę piękną cechę, że zdarza się jedynie raz. Zapraszamy na premierową imprezę, na której będziecie mogli bezpośrednio wziąć udział w starcie kolejnego etapu naszej przygody z muzyką.

Za selekcję muzyczną odpowiadają reprezentanci trzech inicjatyw, które przez ostatnich kilka lat miały możliwość dać szczecińskiej publiczności wiele okazji do doświadczania dobrych imprez. Działający już od 10 lat kolektyw Canalia reprezentują Brat Beat oraz Dawid Korniak, który także jest odpowiedzialny m.in. za inicjatywę Elektroniczny Szczecin czy markę eventową spod znaku Floating Events. Kolejnym gościem będzie nasz dobry kumpel - Hubert Czarny aka Günther Schwarz, organizator Summer Contrast Festival. 

Gospodarzem  wieczoru, jak i miejsca jest Rats Milk oraz ekipa Come With Us Festival. To wszystko musi sprawić, że o walory muzyczne wydarzenia, możecie być bardziej niż spokojni. W naszej wizji kuratorskiej, w After Ego regularnie pojawiać się będą również postacie spoza Szczecina. Przynosząc różnorodną muzykę z innych miast, będą tworzyć klimat niepowtarzalnej wymiany energii na linii publiczność - dj. 

Na pierwszy ogień - Doyle Shepherd (Golden Times/Berlin), którego możecie usłyszeć w najlepszych berlińskich klubach, najczęściej w Chalet czy Golden Gate. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się już w wieku 15 lat. Jego sety charakteryzują się mieszanką deep house, tech house, minimal oraz techno.

LINE UP

Doyle Shepherd (Golden Times Crew/Berlin)
https://soundcloud.com/doyle-shepherd

Dawid Korniak (Canalia/Elektroniczny Szczecin/Floating Groove)
https://soundcloud.com/dawidkorniak

Brat Beat (Canalia)
https://soundcloud.com/brat-beat

Günther Schwarz (Summer Contrast Festival)
https://soundcloud.com/mr-black-14

Rats Milk (AFTER EGO / Come With Us Festival)
https://www.mixcloud.com/rats-milk

Start 22:00, wstęp 20 PLN

After Ego

After Ego

Plac Stefana Batorego 4 70-207 Szczecin

607 092 687
afteregoszczecin@gmail.com
https://www.facebook.com/afteregoszczecin/