14.10.2022
Piątek
 22:00


Miejsce
Hala Odra
Więcej wydarzeń w tym miejscu
Wstęp
płatny

Kategoria

Podziel się informacją z innymi... Dziękujemy :-)
Wybierz datę
Przeglądaj kalendarz wydarzeń w Szczecinie
Klubowe granie

SILENT DISCO 11 urodziny

SILENT DISCO 11 urodziny
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

SILENT DISCO Ponad wszystko

TRASA NA 11 URODZINY SILENT DISCO ALTER EVENT

- 5 Dj-ów
- Najnowsze na Świecie słuchawki ????????????
- 5 Kolorów ????❤️

SILENT DISCO Ponad wszystko

TRASA NA 11 URODZINY SILENT DISCO ALTER EVENT

- 5 Dj-ów
- Najnowsze na Świecie słuchawki ????????????
- 5 Kolorów ????❤️????????????
- 5 rodzajów muzyki
- Drinki ????????????????
- Radość ????????????
- Tańce????????
Kanał 1???? Biernol (Rap Trap)
Kanał 2❤️ Dirty Daniels (House, Bounce, Trance,EDM, Retro)
Kanał 3????Wojan (Rock, Alternative)
Kanał 4????
Kanał 5???? Wrzuć datek na schronisko i puść swój utwór.

22:00 Start Imprezy

Bilety dostępne na : http://kbq.pl/82115
1 Pula: 12 zł (Ograniczona liczba)
2 Pula: 22 zł
W dniu imprezy: .......
PAMIĘTAJCIE ŻEBY WZIĄĆ DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM POD ZASTAW SŁUCHAWEK (Legitymacja, Karta Kibica, Prawo jazdy,)

Czym jest Silent Disco:
Silent Disco to unikalna impreza na której każdy uczestnik zostaje wyposażony w bezprzewodowe słuchawki. Każda para słuchawek odbiera kilka kanałów i ma możliwość regulacji głośności. Na każdym z kanałów gra inny DJ, co umożliwia robienie imprezy z kilkoma różnymi gatunkami muzyki jednocześnie. Dajemy Wam możliwość decydowania przy jakiej muzyce chcecie się bawić!

Historia Silent Disco:
Pierwsze koncepty obecnego Silent Disco możemy odnaleźć pod koniec lat 60 XX wieku w dwóch produkcjach science-fiction: Japońskim komiksie Astro boy i fińskim filmie Ruusujen Aika. Powszechne zastosowanie pomysłu party bez systemu nagłaśniającego i bazowanie jedynie na bezprzewodowych słuchawkach przeznaczonych dla każdego uczestnika imprezy miało miejsce na początku lat 90. XX w. Silent disco propagowały środowiska działaczy ekologicznych, ponieważ było sposobem na zminimalizowanie hałasu przeszkadzającego nie tylko ludziom, lecz również przyrodzie. Później poprzez różne performance artystyczne miedzy innymi w Glastonbury, Cardiff, Chicago czy Flash moby na Londyńskich dworcach słuchawki wkroczyły w Świat kultury alternatywnej. W Polsce bezapelacyjnym prekursorem idei Silent Disco był w 2009 roku Festiwal Teatralny Malta. To właśnie dzięki imprezie na Malcie postanowiliśmy że Silent Disco musi być w Polsce nie raz na rok, a co tydzień i to wszędzie i dla wszystkich i tak o to w 2011 roku powstało Silent Disco by Alter Event.

Alter Event to najstarsza firma w Polsce która specjalizuje się w organizacji imprez Silent Disco, ich pierwsze imprezy odbywały się w Legendarnym Blue Note jeszcze pod szyldem „Tampunga to lubi” , wkrótce dzięki także nowemu na rynku i zaprzyjaźnionemu klubowi „Opcja” Silent Disco by Alter Event po raz pierwszy wyszło na dwór, a konkretnie do Ogrodu tego wspaniałego przybytku, co więcej wyszło w nie byle jakim gronie młodych zdolnych Djów: Margin, Kangur i Rubin (pozdro), dalej było już tylko fajniej, kolejne zacne kluby, miejscówy, miasta i galaktyki, i takim o to sposobem Imprezy w słuchawkach opanowały Świat, a przynajmniej trochę bo było grane miedzy innymi w Muzeum Narodowym w Poznaniu czy na Zamku Królewskim w Warszawie o Festiwalu Malta i Transatlantyku nie wspominając.

Najważniejszą rzeczą na której zależy Alter Event to, to żeby ludzie tańczący w słuchawkach byli szczęśliwi i po imprezie wracali do domów z nowymi pokładami pozytywnej energii do naprawiania Świata no i z zakwasami na łydkach : )

Liczba miejsc ograniczona, więc kupujcie bilety przez neta

Czytaj więcej +
Hala Odra

Hala Odra

Heyki 19, wejscie od ulicy Targowej

790 415 234
dobragrupadsspzoo@gmail.com
https://www.facebook.com/halaodra