25.10.2019
18:00

Miejsce
Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Wstęp
20/30zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Pan Górski i SPółka

Pan Górski i SPółka
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Pan Górski i SPółka

Projekt stworzony przez doświadczonych instrumentalistów, w którym liczą się głównie teksty, ale wzbogacone magiczną muzyką.
Momentami weselszą, chwilami bardziej liryczną, na co dzień rokendrolowcy tym razem w łagodnym wydaniu. Zaskoczą, wzruszą i chwycą za serca widowni.

Sebastian Górski (Nikt) - gitara i śpiew, Tomasz Skaya (Quo Vadis) - gitara basowa, Przemysław Nowak (Rockasta) - akordeon.

Panowie zagrają głównie swoje kompozycje do których muzykę i teksty napisał Sebastian Górski, nie zabraknie również piosenek Włodzimierza Wysockiego czy Jacka Kaczmarskiego oraz niespodzianek…

Sebastian Górski - tekściarz, gitarzysta, perkusista, zainspirowany twórczością Jacka Kaczmarskiego. Przez 15 lat był perkusistą szczecińskiego Quo Vadis, dziś gra w zespole Nikt. Tym razem całkowicie skupiony na swojej drugiej stronie, tzn. na tekstach, które postanowiły ujrzeć światło dzienne i przy pomocy przyjaciół zamieniły sie w niesamowity, magiczny projekt.

Tomasz Skaya - lider i założyciel Quo Vadis prawie 30 lat na scenie, basista, wokalista, szanowany obywatel miasta Szczecina. Na co dzień gra ostrą bezkompromisowa muzykę , jednakże w projekcie Pan Górski i SPółka odsłania swoje liryczne oblicze.

Przemysław Nowak - szczecinianin, inżynier budownictwa, a przede wszystkim muzyk. Na scenie czynnie działa od 20 lat. Założyciel zespołu Rockasta.

Pan Górski i SPółka
Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

ul. Siedlecka 1A 72-010 Police

+48 91 31 21 055
mok@mokpolice.pl
www.mokpolice.pl