Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

24.09.2018

Rozpoczęcie sprzedaży biletów na II połowę sezonu 2018/2019 w Filharmonii

Rozpoczęcie sprzedaży biletów na II połowę sezonu 2018/2019 w Filharmonii
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Niebawem ruszy przedsprzedaż abonamentów i sprzedaż biletów na drugą połowę sezonu artystycznego 2018/2019!

Pieśni Karłowicza w wykonaniu Małgorzaty Walewskiej, koncerty fortepianowe Mozarta, Uwertura Kubańska Gershwina, występ BBC Symphony Orchestra, największe przeboje Quincy Jones'a czy Kabaretu Starszych Panów, to tylko niektóre niespodzianki, jakie Filharmonia w Szczecinie przygotowała dla melomanów.

Kalendarium:

• przedsprzedaż abonamentów w kasach: 1 i 2 października, godz. 13.00;
• sprzedaż i rezerwacje biletów w kasach i przez internet: od 3 października, godz. 13.00 (kasy) i godz. 15.00 (internet).

Przedsprzedaż abonamentów (bez możliwości rezerwacji) w kasach ruszy w poniedziałek 1 października o godz. 13.00. Przez abonament rozumie się zakup dla jednej osoby co najmniej 5 biletów na 5 różnych koncertów na sali symfonicznej oznaczonych kategorią biletu N z wyjątkiem:

• wydarzeń z ceną specjalną (te są oznaczone literką S);
• wydarzeń edukacyjnych;
• wydarzeń odbywających się w sali kameralnej.

Jeżeli osoba kupująca abonament zechce kupić także inne bilety, będzie mogła to zrobić (1 i 2 października w kasie obsługiwane będą tylko osoby kupujące abonament lub abonament i inne bilety). W tych dniach rezerwacje nie będą dokonywane.

Sprzedaż i rezerwacje biletów w kasach ruszą 3 października o godz. 13.00. Możliwość zakupu biletów przez internet ruszy tego samego dnia o godz. 15.00.

Wszystkie maile dotyczące rezerwacji przesłane do kasy przed godz. 13.00 tego dnia (3 października) na adres kasa@filharmonia.szczecin.pl nie będą rozpatrywane.

1 i 2 października czynne będą wszystkie trzy kasy. Powstanie także dodatkowy punkt, w którym będzie można kupić repertuary (w dodatkowym punkcie nie będzie możliwości zakupu biletów). Za repertuary kupione w dodatkowym stanowisku będzie można zapłacić tylko gotówką.

Telefon do kas będzie działał normalnie, jednak z powodu dużego zainteresowania zakupem biletów, może się zdarzyć, że numer będzie zajęty. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Pełny repertuar na II połowę sezonu artystycznego 2018/2019 (styczeń-czerwiec 2019) wraz z informacjami o cenach biletów będzie dostępny od dnia 25 września 2018 r. w kasie Filharmonii (wersja drukowana), a także na stronie internetowej www.filharmonia.szczecin.pl – w kalendarzu oraz w pliku PDF do pobrania.  

Informujemy Państwa, że wraz z nowym sezonem artystycznym zmianie uległ Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów. Osoby do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności będą mogły zakupić bilet w cenie 5 zł oraz ulgowy bilet dla opiekuna na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem wydarzeń specjalnych. Osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności przysługiwać będzie bilet w cenie 5 zł oraz bilet ulgowy dla opiekuna na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem wydarzeń specjalnych.

Przypominamy, że ulgi przysługują osobom, które w momencie zakupu biletu w kasie Filharmonii, okażą dokument uprawniający do otrzymania ulgi. Bilet wraz z dokumentem uprawniającym do ulgi należy także okazać obsłudze w momencie wejścia na wydarzenie.

Źródło: szczecin.eu