Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

10.10.2018

Codziennie Polskę tworzyMY – w finale międzynarodowego konkursu

Codziennie Polskę tworzyMY – w finale międzynarodowego konkursu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Kampania Codziennie Polskę tworzyMY, znalazła się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu City Nation Place Awards 2018. To ogromny sukces, nad którym pracowali wszyscy zaangażowani w tę wyjątkową kampanię.

Z ponad 100 zgłoszonych do konkursu projektów, jury konkursowe przy udziale specjalistów z wielu branż, wybrało projekty charakteryzujące się największą innowacyjnością kreatywnością oraz z silnie ukierunkowanym podejściem do kreowanej przez nie marki. Wśród projektów z Finlandii, Wysp Owczych, Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Republiki Południowej Afryki znalazła się również szczecińska kampania niepodległościowa Codziennie Polskę tworzyMY.

Szczeciński projekt ubiegać się będzie o wyróżnienie w kategorii Best Citizen Engagment. To kategoria w której ocenia się projekty, w których największe znaczenie ma czynnik ludzki i zaangażowanie społeczności w działania, będące elementami realizowanych kampanii.

Zwycięzców konkursu poznamy podczas międzynarodowego forum City Nation Place Global, które odbędzie się 8 listopada br. w Londynie.

Więcej informacji o Konkursie: www.citynationplace.com

 „Codziennie Polskę tworzymy” to nazwa rocznego programu obchodów 100-lecia niepodległości naszego kraju. Inicjatywa składa się wiele elementów o zasięgu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Ich naczelnym celem jest ukazanie Święta Niepodległości nie tylko w kontekście historycznym, lecz także w świetle codziennego życia i pracy każdego z nas na rzecz Ojczyzny, dziś i w przyszłości. Polska to przecież ludzie, ich historie i plany.

Źródło: szczecin.eu