Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

26.11.2018

12. Festiwal Komedii SZPAK zainaugurowany!

12. Festiwal Komedii SZPAK zainaugurowany!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Kabaret, stand-up oraz sporo improwizacji - taki jest 12. Festiwal Komedii SZPAK. Tegoroczna impreza, która tradycyjnie rozbawi jej uczestników do łez, ruszy w Szczecinie w czwartek 29 listopada i potrwa do 2 grudnia.

W programie poza Konkursem Stand-upu i Konkursem Kabaretowym jest Stand-up Improwizowany, Wieczór Piosenek Improwizowanych oraz bajki - też improwizowane. Gwiazdą tegorocznej edycji jest Kabaret Hrabi. 

W przypadku Hrabiego oraz Konkursu Stand-upu nie ma już biletów. Na pozostałe wydarzenia zostały ostatnie sztuki. 
Zanim jednak SZPAK zagości w Szczecinie "oblatuje" region. Wczoraj, czyli w niedzielę 25 listopada, festiwal odwiedził Dębno. Show w wykonaniu Grzegorza Dolniaka i Wojtka Pięty, a prowadzone przez Damiana "Vikinga" Usewicza, przyciągnęło do Dębnowskiego Ośrodka Kultury publiczność, która nie mogła pohamować się od śmiechu. Kolejne miejsca na trasie tej trójki to Goleniów (26 listopada), Drawsko Pomorskie (27 listopada) i Police (28 listopada). Później SZPAK "wyląduje"w Szczecinie. 

Będę bardzo wdzięczny za publikację i przypomnienie przez Państwa czytelnikom, słuchaczom oraz widzom o tegorocznym SZPAK-u. Wszelkie szczegółowe informacje o wydarzaniach można znaleźć na naszej stronie internetowej www.szpak.info.pl w zakładce "Program".