Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

05.12.2018

Pałacowe spotkanie z Mikołajem już 12 grudnia

Pałacowe spotkanie z Mikołajem już 12 grudnia
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Są jeszcze karty wstępu na PAŁACOWE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM. Pałac Młodzieży zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3 - 5 lat) wraz z rodzicami.

Program będzie składał się z kilku części: część teatralno-muzyczna z piosenkami i tańcami, część taneczna, oraz konkursy i zabawy muzyczne. Ostatnia część utrzymana jest w wigilijnym nastroju, gdzie wraz ze Świętym Mikołajem publiczność śpiewa wspólnie kolędy, wprowadzając ciepły nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Głównym bohaterem zimowej opowieści pt. „Mikołaju ratuj pieski!” jest mieszkaniec bieguna północnego - Eskimos o imieniu ASKIMO, który ma wielki kłopot: jego ukochany zaprzęg, cztery pieski husky, o imionach; Łatka, Groźny, Wicher i Śnieżka zostały w nocy zaczarowane lub zamienione na cztery zabawki-pluszaki! I tu do akcji wkracza Święty Mikołaj, który akurat przejeżdżał przez biegun północny. Czy Święty Mikołaj pomoże Askimo odzyskać przyjaciół? Tego dowiemy się z przedstawienia.

Uwaga: Karty wstępu na „Pałacowe spotkanie z Mikołajem” są dostępne w Kasie Pałacu Młodzieży /w godzinach pracy kasy/. Aby pobrać kartę wstępu, należy uiścić opłatę w wysokości 12 zł. KARTA WSTĘPU UPRAWNIA DO WEJŚCIA 1 DZIECKO Z OPIEKUNAMI.

Źródło: szczecin.eu