Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

18.12.2018

IAI Webcamp #6 bezpłatne warsztaty kodowania stron internetowych

IAI Webcamp #6 bezpłatne warsztaty kodowania stron internetowych
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Nie przegap okazji, zapisz się już teraz na szóstą edycję bezpłatnych warsztatów kodowania stron internetowych IAI Webcamp.

IAI Webcamp to cieszące się rekordowym zainteresowaniem bezpłatne, 5-dniowe warsztaty kodowania stron internetowych, które odbywają się pod okiem doświadczonych Web Developerów. Nadrzędnym celem szkolenia, jest umożliwienie uczestnikom zdobycia wiedzy, która otworzy im furtkę do rozpoczęcia kariery i pozwoli podjąć dobrze płatną pracę jako Web Developer.

Poprzednia edycja warsztatów cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. O jedno miejsce w warsztatach walczyło ponad 20 osób. Aby mieć możliwość uczestnictwa w IAI Webcamp #6, trzeba posiadać podstawową wiedzę z zakresu kodowania stron internetowych oraz rozwiązać quiz na stronie -> http://bit.ly/Zapisz-sie-na-Webcamp

Kwalifikacja uczestników, odbywa się na podstawie wyników quizu. Szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, uczestnicy najpierw mierzą się pojedynczo z zadaniami, by pod koniec warsztatów już w zespołach budować od podstaw działający sklep internetowy. Oprócz samego kodowania i rywalizacji jest dużo nauki i pracy w zespołach. To wszystko powoduje, że już samo ukończenie imprezy, nie wspominając o jej wygraniu, sprawia że po odbytych warsztatach można pracować jako freelancer. 

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i w tej dla najlepszych uczestników czekają płatne trzymiesięczne staże w IAI S.A. z możliwością podjęcia bardzo dobrze płatnej pracy.

Wyślij zgłoszenie na stronie -> http://bit.ly/Zapisz-sie-na-Webcamp
Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego 2019 roku!
Udział w IAI Webcamp #6 jest BEZPŁATNY!
Liczba miejsc ograniczona

Patronat wydarzenia : Szczecin Floating Garden
Partnerzy wydarzenia: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin

Źródło: szczecin.eu