Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

28.02.2019

Zalew niskich cen - Multikino Szczecin z biletami za 15 zł przez cały tydzień!

Zalew niskich cen - Multikino Szczecin z biletami  za 15 zł przez cały tydzień!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

1 marca zmianie ulegnie cennik biletów w Multikinie znajdującym się we szczecińskim Galaxy Centrum. Za bilet na dowolny film 2D z repertuaru Multikina widzowie zapłacą jedynie 15 złotych.

Nowy cennik będzie obowiązywał przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Szczecin będą miały tę samą, stałą cenę - czyli 15 zł. Za seans 3D widz będzie musiał uiścić opłatę za okulary, podobnie z fotelami VIP – przy ich wyborze wymagana będzie dopłata.

- W minionym roku prawie 60 milionów Polaków odwiedziło kina w Polsce. Tym samym kolejny rok z rzędu został pobity w kinie frekwencyjny rekord. To pokazuje, że kino jest rozrywką, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Jestem przekonana, że nowa, atrakcyjna cena pozwoli widzom jeszcze częściej odwiedzać Multikino i korzystać w pełni z naszej bogatej oferty – mówi Patrycja Rozwarska, dyrektor Kompleksu Kinowego Multikino Szczecin.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina Szczecin, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefony z systemem Android i IOS.

Wiosna w Multikinie Szczecin jak co roku zapowiada się bardzo ciekawie. Niezależnie od wieku i filmowych upodobań każdy widz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Już 8 marca w Dzień Kobiet na ekranach Multikina pojawi się komedia romantyczna nie tylko dla damskiej część publiczności. „Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach pomiędzy dwoma skrajnymi żywiołami. Gdy w spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) wkroczy celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska), nic nie będzie takie, jak do tej pory. Mistrz gatunku Władysław Pasikowski zaprasza na kolejną porcję wrażeń – „Kurier” (15 marca)  to trzymająca w napięciu historia szpiegowska osadzona w realiach II wojny światowej. Tytułowym bohaterem jest Jan Nowak-Jeziorański, którego burzliwa biografia posłużyła za inspirację do nakręcenia filmu. Reżyser „Ziarna prawdy” i „Rewersu” powraca, przenosząc na wielki ekran powieść Joanny Bator. Akcja „Ciemno prawie noc” (premiera 22 marca) z Magdaleną Cielecką w roli głównej rozgrywa się w mrocznym Wałbrzychu, gdzie w niewyjaśnionych okolicznościach giną dzieci.

Polacy kochają animacje, dlatego nie mogło ich zabraknąć w Multikinie także i tej wiosny. „Corgi – psiak królowej” (1 marca) to opowieść o sympatycznym i nieziemsko rozpuszczonym corgim, ulubieńcu królowej, który przez zbieg okoliczności trafia na ulicę. Nowych adaptacji – tym razem w wersji fabularnej, doczekały się dwie produkcje animowane Disneya, doskonale znane zarówno przez najmłodszych, jak i ich rodziców – w marcu na ekranach pojawi się „Dumbo” (29 marca), czyli historia słonika marzącego o lataniu, oraz „Alladyn” (24 maja) o magicznej lampie spełniającej marzenia. Miłośnicy kina superbohaterskiego będą zachwyceni – od 8 marca zobaczyć będzie można „Kapitana Marvela”. To opowieść o ziemskiej kobiecie, która po kontakcie z obcą rasą Kree otrzymuje nadludzkie moce. 26 kwietnia Multikino odwiedzi niezwykła grupa herosów: „Avengers: koniec gry”, z kolei  7 czerwca na ekranach zagości „X-Men: Mroczna Phoenix”.