Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

20.03.2019

Pod Platanami 2019: Zgłoszenia czas start

Pod Platanami 2019: Zgłoszenia czas start
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Do 26 kwietnia czekamy na zgłoszenia organizacji pozarządowych, które są zainteresowane udziałem w XVIII Szczecińskim Spotkaniu POD PLATANAMI.

Jak co roku przedstawiciele sektora pozarządowego spotkają się POD PLATANAMI. To już osiemnasta odsłona wydarzenia, dlatego już dziś warto zarezerwować czas i stać się częścią Wielkiego Pikniku Pasji. Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, które odbędzie się 19 maja 2019 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. 11:00-18:00.

Wielki Piknik Pasji, pokazuje siłę organizacji pozarządowych i jest wielkim świętem III sektora. Podczas Spotkania POD PLATANAMI można przedstawić swoją działalność na stoisku wystawienniczym, zorganizować warsztaty, wystawę lub inną aktywność na terenie zielonym, oraz zaprezentować pokaz artystyczny na scenie.

Organizacje zainteresowane udziałem w XVIII Szczecińskim Spotkaniu POD PLATANAMI, prosimy o przesyłanie zgłoszeń do Biura Organizacyjnego Imprezy w terminie do 26 kwietnia 2019 r.:

- pocztą na adres: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin,

- pocztą elektroniczną na adres: platany@twiks.pl,

- za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na stronie,

lub dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego w dni robocze w godz. 10.00 – 16.00.

Biuro Organizacyjne Imprezy mieści się w budynku INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90 (1 piętro).

Ponownie w tym roku najciekawsze prezentacje stoisk oraz aktywne uczestnictwo w imprezie zostanie nagrodzone! Dla Organizacji, które otrzymają największą liczbę punktów zostanie przyznana 1 nagroda główna i 4 wyróżnienia. Nagroda główna to bon zakupowy o wartości 800 zł.

Wielki Piknik Pasji rozpocznie XIII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych – jest to czas, w którym działania organizacji pozarządowych będą skierowane przede wszystkim na promocję własnej działalności i realizację inicjatyw dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Szczecina, dlatego zachęcamy do włączenia się w przygotowania wydarzeń promujących aktywność III sektora.

CO: XVIII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI

GDZIE: Jasne Błonia, Szczecin

KIEDY: 19 maja | godz. 11:00 – 18:00

NABÓR DLA NGO: 18.03-26.04.2019 r.

ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

PARTNERZY: Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, INKU Szczeciński Inkubator Kultury

Biuro Organizacyjne Imprezy: budynek INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury

al. Wojska Polskiego 90 (1 piętro)

godziny otwarcia: poniedziałek - piątek, w godz. 10:00 - 16:00

Więcej:

http://www.platany.org/chapter_34000.asp

http://platany.szczecin.pl/dokumenty/

http://platany.szczecin.pl

www.facebook.com/platanyszczecin

www.instagram.com/spotkanie_pod_platanami

Źródło: szczecin.eu