Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

09.04.2019

Próbują swoich sił w konkursie Lechstarter

Próbują swoich sił w konkursie Lechstarter
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

#startujeMYgłosujeMY to akcja Fundacji Kamienica1 oraz INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury, które zostały zaproszone do projektu Lechstarter.

Organizacje biorące udział w konkursie mają szansę na niezwykłą i wyjątkową metamorfozę ogrodu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury z Jakubem Szczęsnym.

- Chcemy stworzyć przestrzeń jakiej jeszcze nie było, która będzie otwarta dla inicjatyw społecznych, artystów, animatorów kultury, młodzieży, seniorów oraz dla organizacji pozarządowych – zachecają organizatorzy. - Będzie to strefa sztuki, relaksu, sportu, ale także miejsce dla wielu kreatywnych działań. To od Was zależy jak będziecie chcieli ją wykorzystać. Stwórzmy razem tę przestrzeń! Weźcie udział w akcji #startujeMYgłosujeMY i oddajcie na nas swoje głosy od 15 kwietnia do 20 maja!

Głosować można codziennie oddając tylko jeden głos na dwa sposoby:

- Na stronie programu: www.lechstarter.pl wchodząc w zakładkę ‘Głosowanie’, a następnie wybierając miasto SZCZECIN. Po wyborze miasta, aby oddać głos, należy podać swój adres mailowy oraz zaznaczyć ‘Recaptche’ (Nie jestem robotem), a następnie kliknąć w link weryfikacyjny, przesłany na podany adres mailowy.

- Za pomocą aplikacji na fanpage marki Lech, wybierając z listy rozwijanej miasto SZCZECIN i klikając GŁOSUJ.

Można również stworzyć swoje własne Centrum Głosowania! Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu organizatorami.

ORGANIZATORZY: Fundacja Kamienica1| INKU Szczeciński Inkubator Kultury| Stowarzyszenie Media Dizajn

KONTAKT: https://kamienica1.pl/ | http://inkubatorkultury.szczecin.pl/

Źródło: szczecin.eu