Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

01.08.2019

#KonkursSznLove: znamy pierwszego zwycięzcę!

#KonkursSznLove: znamy pierwszego zwycięzcę!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Poznaliśmy pierwsze zwycięskie zdjęcie w tegorocznej edycji konkursu Szczecin Love! Największe uznanie internautów zyskała fotografia ukazująca oświetlone szczecińskie dźwigozaury. Zabawa trwa nadal i cały czas można zgłaszać swoje zdjęcia!

Użytkowniczka szczecin_md za swoją pracę konkursową zdobyła największe uznanie wśród internautów i dzięki temu zwyciężyła w pierwszym etapie konkursu SznLove. Zwycięska fotografia prezentuje oświetlone szczecińskie dźwigozaury na tle nocnego nieba. Dzięki swojej pracy wygrała aparat Fuji Instax mini. 

Zwycięską fotografię z I etapu znajdziecie tutaj: https://szczecin.love/zwyciezcy

Cały czas czekamy również na nowe zdjęcia! Pokażcie nam, co najbardziej kochacie w Szczecinie, jakimi elementami naszego miasta chcielibyście się pochwalić i jakie jego zakamarki uważacie za najbardziej wyjątkowe i tym samym zgłoście się do konkursu Szczecin Love!

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody?
To proste! Wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające Szczecin, oznaczyć je konkursowym hashtagiem #konkursSznLove, a następnie opublikować je na Instagramie. To zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostanie nagrodzone. Należy jednak pamiętać o tym by fotografia, która ma wziąć udział w konkursie była dostępna publicznie. Dzięki specjalnemu Tagowi (#konkursSznLove) strona internetowa www.szczecin.love rozpozna fotografie biorące udział w konkursie i uwidoczni je w specjalnej galerii.

Konkurs SznLove, który  rozpoczął się na początku lipca br.  i potrwa do końca października br., został podzielony na 4 etapy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). W każdym z etapów uczestnicy mają szansę na wygranie aparatu Fuji Instax mini 70, który zostanie przyznany podstawie głosów otrzymanych od internautów.  Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników konkursu Jury wyłoni dwie osoby, które otrzymają nagrodę główną: kamerę GoPro HERO7 Black.

Źródło: szczecin.eu