Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

20.07.2021

Będą świętować 9. urodziny Ligi Superbohaterów

Będą świętować 9. urodziny Ligi Superbohaterów
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Są ze Szczecina, ale słyszała już o nich cała Polska. Liga Superbohaterów to grupa ludzi, którzy wcielają się w postacie z filmów i bajek oraz odwiedzają dzieci w szpitalach, hospicjach, domach dziecka czy ośrodkach wychowawczych. Tym razem zapraszają dzieci i rodziców na festyn, aby świętować swoje 9. urodziny.

Będzie można spotkać superbohaterów, pozjeżdżać na dmuchanych zamkach, pograć w planszówki i wziąć udział w zajęciach fitness. Wstęp jest darmowy.

Wspólne świętowanie z Ligą Superbohaterów będzie pełne atrakcji. Na dzieci czekają dmuchane zamki, darmowa wata cukrowa i malowanie buziek. Organizatorzy zapraszają także na grę „Znajdź w sobie bohatera”, w której najmłodsi będą mogli wykonywać zadania, otrzymywać za to pieczątki na karcie z superbohaterami, a następnie odbierać nagrody.

Nie zabraknie także unikalnych strojów superbohaterów, które będą mogli podziwiać wszyscy. Oprócz tego pojawi się także stoisko z planszówkami oraz stanowisko strzeleckie z replikami ASG. Odbędzie się także l...

Czytaj więcej +
Źródło: szczecin.eu
Magazyn Lipiec treść wydarzeń i newsów