WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

04.08.2022

Marszałek Olgierd Geblewicz i Jurek Owsiak zapraszają na Pol’and’Rock 2022

Marszałek Olgierd Geblewicz i Jurek Owsiak zapraszają na Pol’and’Rock 2022
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Już w czwartek rozpoczyna się wielkie muzyczne święto organizowane przez fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego Pol’and’Rock Festival wystąpi ponad 40 wykonawców. Będzie też mnóstwo wydarzeń towarzyszących i strefa Pomorza Zachodniego - miejsce wypoczynku, kreatywnej zabawy i edukacji. Do udziału w festiwalowych wydarzeniach zapraszają Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i szef WOŚP Jerzy Owsiak.

Pol’and’Rock dobrze brzmi na Pomorzu Zachodnim. Rok temu festiwal gościł na lotnisku Makowice - Płoty, teraz odbywa się na lotnisku Broczyno pod Czaplinkiem. Już bez covidowych ograniczeń, testów i limitu uczestników. Organizatorzy spodziewają się nawet 100 tysięcy gości.
Fani muzyki i WOŚP zjeżdżają na Pomorze Zachodnie od kilku dni. W festiwalowym miasteczku jest już około 20 tysięcy osób. Wśród nich Jurek Owsiak, który w środę spotkał się z dziennikarzami, by razem z marszałkiem województwa Olgierdem Geblewiczem zaprosić na koncerty, debaty w Akademii Sztuk Przepięknych czy ekologiczne warsztaty.

- Ten festiwal to trening i manifestacja niezależności, samodzielnego myślenia, odpowiedzialności, wolnego ducha. Odpow...

Czytaj więcej +
Źródło: wzp.pl